Mała Architektura

Zajmujemy się również oprócz wykonania standardowych zleceń na powierzchnię brukowe, także aranżacją ogrodów, skwerów, parków oraz innych przestrzeni które chcieli byśmy upiększyć elementami małej architektury.

 

Jesteśmy w stanie stworzyć oprócz prostych zleceń ( klomby z pojedynczej kostki brukowej, skalniaki), także bardziej zaawansowane realizacje które wymagają większych umiejętności oraz nakładu sił takich jak murki, ławeczki, kominki, grillo wędzarnie, fontanny, studnie dekoracyjne, murowane łuki pionowe oraz wiele innych realizacji które tak naprawdę są ograniczane naszą oraz Państwa wyobraźnią.

 

ograniczane naszą oraz Państwa wyobraźnią

 

 

Wykonujemy również wzory w bruku które łączą piękną otoczenia z funkcjonalnością powierzchni użytkowej i tylko od Państwa zależy jakie wzory kostki brukowej będą zastosowane w realizacji powierzonego nam zlecenia.

 

Firma Moffij Bruk nie boi się żadnych zleceń, a także służy fachowym doradztwem w aranżacji wolnej przestrzeni, wyboru materiałów oraz na każdym etapie prac chętnie odpowiada na wątpliwości naszych klientów.

Przykładowe realizacje

Semmelrock Semmelrock
Libet Libet
Stalmen Stalmen
Facebook Google Plus