O firmie

Informacje

 

 

Klienci, którzy zlecają prace Firmie Brukarskiej MoffijBruk mają gwarancję terminowego wykonania prac i uzyskania trwałej, odpornej na zniszczenia nawierzchni. Równie ważna okazuje się często wyobraźnia i pomysłowość, z jaką podchodzimy do wykonywania nawierzchni dekoracyjnych.

 

Zespół MoffijBruk zajmuje się profesjonalnym (w tym: artystycznym) układaniem kostki brukowej, włącznie z przygotowaniem terenu pod wykonywane prace. Dzięki własnym maszynom budowlanym, możemy szybko przystąpić do pracy nawet w trudnym terenie. Współpraca z dostawcami różnego typu kostki betonowej, granitowej, a także płyt sprawia, że w realizowanych projektach możemy spełniać wszystkie, nawet najbardziej nietypowe marzenia i pomysły Klientów.

 

Jako MoffijBruk istniejemy na rynku od 2014 roku, choć doświadczenie zespołu firmy jest znacznie większe. Każdy z naszych pracowników ma za sobą wiele lat pracy brukarskiej przy różnego rodzaju realizacjach, zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji. Właśnie dlatego z powodzeniem wykonujemy także prace z zakresu projektowania ogrodów czy układania chodników, placów i parkingów. Podstawową wartością dla wszystkich pracowników MoffijBruk jest staranność, solidność i rzetelność w podejściu do każdego, nawet najmniejszego zadania.

Semmelrock Semmelrock
Libet Libet
Stalmen Stalmen
Facebook Google Plus